Article Details

De kerk is open

Autheur: Ad Spruyt | Postdatum: 11/15/2007 | Bekeken: 1227 keer
Wees dus welkom op de donderdagmorgen!
Tot op heden was de parochiekerk van St.Jan Onthoofding op donderdagochtend geopend van 10.00 tot 13.00uur.  Diaken Dick Vrijburg heeft het middaggebed ingevoerd als onderdeel van de openstelling. 

Voor het gebed is steeds voldoende belangstelling. De ervaring van het afgelopen jaar leert, dat er echter niet veel behoefte is aan lange openingstijden. 

 

 

 

Thomas v.d.Horst, pastor

 

Wees dus welkom op de donderdagmorgen!  Het gebed wordt niet alleen door katholieken bezocht.......
 

In de Parochievergadering is nu besloten, dat de kerk vanaf 11.30u open is.  Om 12.00u wordt naar een oude traditie het klok geluid ter begeleiding van het zogenaamde "Angelusgebed".  Na dit korte gebed bidden we het getijdengebed.   Tot slot treffen de bidders elkaar desgewenst in de parochiezaal om elkaar te ontmoeten en koffie of thee te drinken.
PrintBookmark and Share


Comments
Leave a Comment
Name:
Email: (not displayed)
Comments:

CAPTCHA image
Enter the code shown above:

Return